Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komunikace je nutná.

Pokud mi napíše člověk , který má zájem o některý způsob léčby, tímto okamžikem je pro mne důležitá komunikace s ním. Abych věděla jak na něj působí např. astrální operace, detoxikace čajem ( až po nějaké době ), odvádění bolesti  - tj. ( čištění a dobíjení energií ) atd...musím mít od klienta zpětnou vazbu.

Pokud klient nekomunikuje ( s některými si v případě nutnosti dopisuji i několikrát za den ), tak nevím, jak léčba funguje a mohu si tedy myslet, že klient léčbu nedodržuje ( případnou dietu nebo pití detox. čaje ) ,nebo že ztratil o léčbu zájem.

Tímto bych potencionální zájemce o léčbu chtěla požádat, aby odpovídali na mé případné dotazy. Děkuji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

poděkování

(Radka, Tomáš, 27. 4. 2021 19:49)

Děkujeme paní Tremlové za pomoc, byli jsme v beznadějné situaci, věřím, že v souladu s medicínou a s léčbou paní Tremlové se stal zázrak. Moc děkujeme za její léčbu, komunikaci, ochotu, každodenní kontakt stran zdravotního stavu.

Velké díky

(Valerie , 23. 7. 2019 23:27)

Já bych ráda poděkovala za vše co pro nás pi, tremlovy dělá za mě i moji celou rodinu, ka svatba díky Vám byla naprosto úžasná, za ti zr jste mi dodávala energii a já ji cítila a byla ji nabitá, děkuji, že jste a pomáhate. Jste člověk na kterého se vždy můžu obrátit a za to velké díky.

Díky za to, že Vás máme, paní Tremlová

(Maruška, 11. 3. 2019 13:28)

Ráda bych poděkovala paní Tremlové za svého manžela, kterého nakazila bakterie legionella a zničila mu částečně plíce a dokonala zničení ledvin, proto ho od října loňského roku vozíme 3x týdně na dialýzu ledvin. Díky paní Tremlové, která mu pravidelně čistí ledviny, močový měchýř a nyní i páteř, se cítí daleko lépe a může se znovu zapojit do normálního života. Paní, která mi ji doporučila, nedávno řekla: "díky, že máme paní Tremlovou," a já mohu jen souhlasit. Díky!

Poděkování

((Petra, 4.1.2019), 4. 1. 2019 21:15)

Ráda bych tímto způsobem poděkovala Hani, která pomohla mojí mami, mě a také malé dcerce s odvedením duše. Po dobu třech týdnů jsme se potýkaly s poruchami spánku a dcerka měla noční děsy právě z důvodu přítomnosti duše, kterou každou noc vídala. Dceři budou 3 roky a je velice vnímavá co se týče těchto záležitostí. Hani nám velmi pomohla a mimo jiné přesně určila o koho se jedná, což se také potvrdilo. Musím napsat, že od té doby nemáme žádný problém a spíme již celou noc. Tímto ti moc děkuji a jsem ráda, že JSI. Máme tě rádi.

Poděkování

(Helena, 3. 8. 2018 10:10)

Chtěla bych moc poděkovat paní Tremlové. Celá moje rodina s ní má výborné zkušenosti. Pomohla již několikrát mé sestře, které např. vyléčila roční dcerku. Moje mamina měla na jaře zánět žil v pravé noze a nemohla ani chodit, paní Tremlová ji vykonala astrální operaci a mamině se okamžitě ulevilo od bolesti a po týdnu se mohla na nohu postavit. Dále bych jí chtěla poděkovat i za sebe za pomoc s mou karmickou zátěží. Vašich rad a pomoci si velice vážím. Mockrát děkuji za nás všechny, kterým jste pomohla. Díky.

Poděkování

(Jaroslava, 27. 5. 2018 8:52)

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní Tremlové za léčení mě i členy mé rodiny. Vaše schopnosti jsou úžasné. Děkuji za Váš čas, který svým klientům věnujete a vždy se snažíte najít řešení konkrétního problému. Ještě jednou veliké díky.
Jaroslava

Poděkování za manžela

(Marie F., 20. 4. 2018 8:13)

Píšu ještě poděkování za manžela, u něhož lékaři nic nenacházejí již osmý rok, přesto má na jaře a na podzim bolesti jakoby zanešeného žlučníku a jater. Po astrální operaci i dalším poléčení mohu jen velice, velice poděkovat paní Tremlové, manžel v únoru a březnu měl veliké bolesti, nemohl chodit ani jíst, nyní je bez bolesti a je opět veselý, plný radosti ze života.
I v tomto případě paní Tremlová byla úspěšná, nyní záleží také na nás, jakou stravou budeme své tělo zásobovat. Každopádně velké díky za léčení a dobré rady.
Marie F.

Velké poděkování

(Marie F., 20. 4. 2018 8:07)

Zdravím všechny, kteří se dostanou na tyto stránky. Při náhodném setkání a popovídání s jednou paní, jsem dostala možnost navázat kontakt s paní Tremlovou, kterou jsem oslovila ohledně pomoci nejen sobě, ale také manželovi. Já jsem se od roku 2015 potýkala s narůstajícími bolestmi patních ostruh na obou patách, a to do obou stran, což bylo velmi bolestivé nejen při chůzi, ale neměla jsem ani možnost obout jiné boty, než staré a pohodlné. Mé zoufalství se stupňovalo, až pomoc od paní Tremlové mi bolesti odstranila. Levá pata je sice ještě malinko citlivá na poklep, ale po 3 letech je to pro mne obrovská úleva. Rovněž palce obou rukou jsem měla špatně pohyblivé a bolavé, paní Tremlová mi je poléčuje a již teď cítím v levé ruce úlevu, pravá ještě maličko zlobí, protože pracuji denně s PC v zaměstnání a bolest je spíše od používání myši PC.
Mnohokrát děkuji paní Tremlová a jsem Vám neskonale vděčná.
Marie F.