Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léčba astrální operací.

Mám pro Vás všechny ( 66% ) lidí v našem státě dobrou zprávu. Tato operace vůbec nebolí. Ale je tu jiný problém. Proč pouze 66%? Těch dalších 34% jsou skeptici, lidé kteří nevěří na posmrtný život, nevěří ani tomu, že člověk má duši. Jiní nevěří v energii, která není vidět, nedá se zvážit, změřit atd...Úplně nejhůře jsou na tom ti, kteří rovnou řeknou, že to je šarlatánství, že nic takového neexistuje a že když člověk zemře, nic po jeho těle nezůstane. Na všechny tyto lidi astrální operace ani léčba čištěním a odnímáním negativní energie - nefunguje.

Tito lidé si udělají svým negativním přístupem jakýsi šťít, ( blok ) a skrze něj se léčivá energie nedostane. Většinou je to ze strachu z neznáma, z neznalosti a nepochopení astrálního světa. Ten, kdo se bojí, nebo se brání, jelikož neví, co léčba obnáší, může zůstat klidný. Při léčbě energií nebo při astrální operaci nebudete cítit nic, co by Vás bolelo, děsilo nebo omezovalo na pohybu. Můžete vnímat horkost nebo naopak chlad v léčené oblasti, příjemné šimrání nebo mravenčení. To způsobuje vtékající proud energie. Změna nastane, když dokončím léčbu nebo astrální operaci a vrátím astrální tělo do těla fyzického. Fyzické tělo se začne přizpůsobovat změnám astr. těla, které je po léčení nebo astr. operaci vyléčeno. Tyto změny se začnou dít i v těle fyzickém. Po pár hodinách ( u někoho jde spíše o minuty ) se začnete cítit lépe, bolest, která Vás trápila někdy celá léta, odešla do neznáma.Toto se děje pouze u těch 66% z Vás, kdo věříte, že máte duši a že jste zároveň něco víc, než jen kus masa a kostí.

Astrálními operacemi se mi podařilo několik lidí zachránit před složitou operací, ať už jater, střev a dokonce celé trávicí trubice včetně všech orgánů. Jindy to byly cysty v ledvinách, prsech atd. U dvou pacientů se mi podařilo odstranit astrální operací rakovinu močového měchýře a prostaty, u druhého rakovinu prostaty a dlouhých kostí. Druhý případ byl obvzláště komplikovaný. Tyto operace se mohly podařit pouze za podmínky, že dojde pomocí astrální operace k výměně nemocných orgánů za zdravé.Tento postup je při astr.operaci běžný.

Říkáte si, co je to za hloupost? Kde se ty náhradní orgány asi berou?

Jak jsem už nejednou napsala, spolupracuji s astrálními bytostmi, které jsou daleko vyspělejší a mají tedy i daleko vyspělejší technologii nejen v léčitelství. Orgány, které jsou napadeny rakovinou nebo jsou v tak špatném stavu, že není možné je pouze energeticky opravit, z astrálního těla klienta vyjmu a nechám si je astrálním léčitelem naklonovat. Klonování přitom trvá pouze několik vteřin. Naklonuje ho ze zdravých buněk léčeného klienta. Je to něco úžasného.

Zdá se Vám to být jako moje bujná fantazie? Omyl, je to pravda. Už dost velký počet lidí se o tom přesvědčil na vlastní kůži. Můj nejmladší pacient tedy pacientka měla teprve okolo půl roku života. Měla málo vyvinuté plíce a lapala po dechu, dutiny hlavy měla neustále plné rýmy a neustále jí teklo z nosíku, takže nemohla jíst. Její maminka byla nešťastná a tak se na mne po doporučení její kamarádky, obrátila. Vyčistila jsem jí dutiny hlavy a provedla jsem astrální operaci plic a za par dní se plíce uzdravili. Od té doby je v pořádku.

Je jedno jak nebo kdo, ale hlavní je, že to pomůže .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Svěrač tlustého střeva.

(Věra N., 23. 3. 2022 9:56)

Musím se přiznat, že jsem se styděla tento komentář napsat, ale pak mi došlo, že by měli všichni vědět, co všechno lze vyléčit. Měla jsem několika měsíční problém s nekontrolovaným únikem stolice. Bála jsem se fyzické operace natolik, že jsem hledala pomoc jinde, až jsem ji našla u p. Tremlové. Ta několikrát vadný svěrač vyměnila a již měsíc drží bez úniku. Jsem moc šťastná, že jsem se vyhnula operaci a dosáhla vyléčení tímto absolutně bezbolestným způsobem. Moc paní Haně děkuji.

Bolest kolene a zazivaci obtize

(Lida, 20. 3. 2022 11:55)

Touto cestou pani Hane velmi dekuji za pomoc me mamce, ktera ze dne na den prestala chodit, nemohla se postavit na koleno. Diagnoza ortopeda byla artroza 4.stupne a co nejdrive vymena kolenniho kloubu. Zaroven mamku trapily travici obtize, po kazdem jidle ji palila zaha. Pani Hana nejdrive mamce spravila podrazdeny zlucnik, coz se ji velmi ulevilo. A predevsim, po mesici od lecby, se koleno umoudrilo a mamka jiz nepotrebuje berle, bez nichz by predtim nebyla schopna chuze. Jeste jednou dekuji pani Hane a prejeme mnoho spokojenych klientu.

Upřímné poděkování

(Alena, 10. 2. 2022 18:54)

Dobrý den,poděkování za rychlou pomoc celé naší rodině.Díky paní Haničce se nikomu nerozjel Covid do velkých rozměrů.Paní Hanička rychlou ,pohotovou léčbou pomohla mě,manželovi,dceři i vnučkám. Touto cestou velký dík.A přání mnoho dalších léčitelských úspěchů .

Druhé narozeniny

(Radka H., 2. 2. 2022 12:59)

Dnes oslavuje můj manžel 52. narozeniny... Nemuselo to tak být...
21. prosince se po dvou měsících vrátil z nemocnice domů... Nemuselo to tak být...
Koncem října dostal covid. Po týdnu "domácího léčení" jsem volala sanitku, byl hospitalizován. Během dvou dnů v nemocnici se jeho stav výrazně zhoršil, byl v umělém spánku na plicní ventilaci.

Tonoucí se stébla chytá... Hned první den hospitalizace jsem si vzpomněla na Haničku (která mi před časem léčila zlomený kotník - díky i za to)... tak jsem jí napsala první e-mail... během léčení manžela jsme si jich poslaly desítky... změny zdravotního stavu jsme probíraly několikrát denně. Hanička okamžitě reagovala, prováděla operace (několik výměn plic), dávala obklady, injekce, energii. Dělala, co mohla pro manžela i psychicky držela mě... byla to sázka do loterie, protože manžel alternativě nevěří. V začátku léčení trochu zlobil, nepřijímal léčení. Po týdnu na ventilaci se začal lepšit a mohl být probuzen...
Asi nikdo nedokáže určit, jaký podíl na jeho uzdravení měli lékaři a jaký paní Tremlová... Děkujeme všem, že ho vrátili zpět do života...

Víme, že budeme slavit jeho narozeniny ještě v listopadu...

Mockrát děkuji Haničce za její rychlou pomoc, dlouhodobé léčení, obětavost, vstřícnou komunikaci... Děkuji, děkuji, děkuji

PS. Dnes byl manžel navštívit lékaře a sestřičky na odd. ARO (už to není covidové odd.). Všichni si ho po 3 měsících pamatovali... čím se jim zapsal do paměti?... myslím, že se událo něco vyjímečného v jeho uzdravení

Podekovani

(Lida, 27. 1. 2022 21:17)

Dobry den, chtela bych touto cestou podekovat pani Tremlove za rychlou a ucinnou lecbu, kterou me zbavila covidu. Do tydne jsem byla uplne v poradku bez zadnych postcovidovych nasledku. Hlavne vsak velmi pomohla memu 11 mesicnimu synkovi odstranit vodni kylu ve varlatku. Pokud by se nevstrebala sama ci se naopak zvetsovala, musela by se odstranit operativne. Jeste jednou dekuji.

poděkování

(Jana, 15. 1. 2022 9:41)

Dobrý den, i já musím vyjádřit velké díky paní Haně, je to skvělý člověk, léčí celou moji rodinu a díky za to, že Vás máme, paní Hano. :-)

V Covidu mi pomohla s bolestmi ve stehnech, hned přišla na to, že mám v každé noze trombu, je opravdu úžasná. Vnoučka vyléčila od rýmy, po očkování Hexou vytáhla negativní látky z těla. Jsem opravdu ráda, za to, že existuje takový to človíček.

Poděkování za léčbu

(Alena, 15. 1. 2022 8:13)

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat paní Haničce. Je to zlatý člověk. Pomáhá celé naší rodině. Vždy s úspěchem. Na podzim léčila mě s otravou, pak průběžně dceru, vnučky s různými problémy. Ted mě a vnučku od Covidu. Mě vyměnila plíce a dnes mi je o mnoho procent lépe. Ještě jednou velký dík. Haničce hodně sil.

Narozena 11.11.1960

(Dagmar, 9. 12. 2021 18:04)

Dobrý den,
ráda bych poděkovala paní Tremlové za léčení mne i dalších členů rodiny.
U mne byl velký zánět, nic nepomáhalo a po jejím léčení je vše v pořádku.
U vnoučka velké zlepšení. Proběhla astrální operace mozku a pomoc s jeho
problémy s pozorností a zlobením. U syna též léčení močového ústrojí i
depresí. Vše s velkým úspěchem. Děkujeme, že nám bylo pomoženo.

Kýla

(Stáńa P., 20. 11. 2021 9:11)

Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat paní Tremlové za vyléčení pupeční kýly. Kýlu zandala a zašila a zpevnila břišní stěnu a svaly, dala čípky proti bolesti a léčivou energii. Potom mi dávala obklady na noc se švédskými kapkami.
Břicho jsem si zafixovala šálou. Velký dík paní Tremlové za vyléčení. Obrátila jsem se na ni už několikrát a vždy mi ochotně pomohla. Díky

Otrava po vodě

(Alena, 15. 11. 2021 11:15)

Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Haničce za mojí léčbu. Byla jsem otrávená po infikované vodě. Stále mi bylo zle, nic nepomáhalo ,tak jsem to řešila touto cestou. Po každém léčení jsem cítila úlevu. Piji bylinky, které mi Hanička doporučila. Ty mi také pomáhají.
Ještě pomáhala mým vnučkám s těžkou vyrozou. Okamžitě se jim ulevilo.
Jsem moc vděčná za pomoc .Děkuji.

Infekční viroza

(Jana, 13. 11. 2021 18:56)

Dobrý den
Chtěla bych moc poděkovat paní Haničce která mi hodně krát moc pomohla s léčením dcery která měla silnou infekcí a během dne byla úplně zdravá. Paní Hanička je úžasný člověk jsem rada že mi vždy pomůže
Přeji hezký den

stažení svalů - otočení žaber

(Helena, 3. 11. 2021 19:39)

Dobrý den,
velmi ráda bych poděkovala Haničce za me dlouhodobé léčení srdce, střev,hrudníku s páteří… celého mého těla :-)Jsem po dvou operacích srdce a mám uvolněná žebra a velmi časté bolesti zad.
Včera se mi začalo velmi špatně dýchat. Hanička mi poléčila srdíčko a stabilizovala mi ho, tak aby se přestalo zvětšovat. Měla jsem protočená žebra a svalstvo okolo páteře a žeber stažené. Srdce bylo utlačováno a má měla obrovské bolesti v celém hrudníku. Dostala jsem od Haničky injekci na uvolnění svalstva a vrátila mi žebra do původního stavu. Během pár minut jsem pocítila okamžitou úlevu a kompletní úleva celého zdravotního stavu.
Hanička je můj anděl, kterého si nesmírně vážím.
Mám před transplantací, ale můj stav je díky Haničce víc než výborný.
Dekuji Haničko :-)

Poděkování s pokorou

(Vlaďka, 1. 11. 2021 12:26)

Chci paní Haně poděkovat a to nejen za co nejrychlejší pomoc s jakýmkoliv fyzickým problémem, ale především za vstřícnost, empatii, snahu a zájem.
Děkuji s pokorou Vám, Vašemu léčení a přeji zdraví a spokojenost od čehož se vše ostatní odvíjí !
Vlaďka

problémy se žaludkem

(Alžběta, 19. 10. 2021 15:55)

Milá, úžasná , paní Haničko,
jsem vděčná té chvíli, kdy se ke mě dostala informace, že by jste mi mohla pomoct. Už nějaký čas mě bolelo v žaludku, vždy to přešlo. až nedávno to bolelo hodně, tak jsem vás požádala o pomoc. A Vy jste okamžitě reagovala a pomohla mi, jste fakt úžasná a já i můj manžel, kterému pomáháte teď, vám děkujeme každý den za vaši pomoc. Jsem tak ráda, že jste a že pomáháte!!!!!Děkuji a přeji vám krásné dny a hodně energie, s vděčností Bětuš

Poděkování

(Petr, 16. 10. 2021 15:04)

Vážená paní Hanko,díky Vám mohu opět normálně chodit,ostruha nebolí,otoky nohou zmizely. Rád bych poděkoval i za syna ,kterému diagnostikovali poruchu krvetvorby a začali ho lékaři připravovat na transplantaci kostní dřeně. S Vaší pomocí bylo vše snadné,klidné a výsledky šly rychle nahoru. Dnes to vypadá ,že se syn zcela uzdravil. Děkuji za Vaši ochotu a péči.

Problémy se zády

(Lukáš, 23. 8. 2021 10:19)

Manžel měl obrovské bolesti páteře nakonec jel na pohotovost kde dostal 2 kapačky, které mu ani trosku nepomohli. Paní Hana ho zkusila poléčit, ale nakonec zjistila že měl posunutou celou páteř a dala ji, jak patri. V tu chvíli manžel pocítil velkou úlevu od šílených bolestí. Paní Hance patří opět velký dík.

Embolie

(Radka, 20. 8. 2021 20:42)

Chtěla bych mnohokrát poděkovat paní Hance za léčbu mého otce, kterému je 78 let, vitální chlap, který dennè jezdil na kole , před 3 týdny měl rozsáhlou embolii plic a do dnes ležel v nemocnici.Je to až neuvěřitelné jak rychle léčba paní Hanky zafungovala.Už věřím, že každá informace, která má přijít , přijde v ten správný čas a od správného člověka .Paní Hanku jsem požádala v úterý o pomoc pro tátu.Bèhem 10 minut mi přišla milá odpověď.Paní Hanka hned ten den udělala diagnostiku a návrh léčby.Ve středu proběhly zákroky a další 3 dny probíhalo léčení. Ve čtvrtek jsem navštívila tátu ve špitálu a viděla výraznou změnu.Lépe se mu dýchalo, bolest byla menší, ale hlavně psychicky se zlepšil o 50%.Měl jiskru v oku a úsměv na tváři, chuť k životu i k jídlu.Ten den ho lékař prohlížel a poslouchaĺ a konstatoval rychlé zlepšení jeho stavu. Dalši pokrok byl, že 3 týdny nemohl čůrat a měl cévku, ve čtvrtek byl bez cévky a vše fungovalo.Táta měl i zánět plic, bral infuznè několik druhů antibiotik a rentgen ukazoval divný flek na levé plíci, ve čtvrtek mu udělali opakovanè rentgen.Zánèt ustoupil a flek se ztratil.V pátek jsem ho odvezla po propuštění domů veselého a s energií a jiskrou.O franc holich došel ze špitálu do auta a doma vylezl do 1 patra.Poobèdval, dal si sklenku piva a šel si odpočinout.S paní Hankou jsme se domluvily ještě na 7 denním doléčení.Kdybych tohle neprožila, tak tomu neuvěřím a mockrát děkuji.

Léčba kolene po úrazu

(Venda, 4. 8. 2021 12:28)

Děkuji tímto ještě jednou paní Haničce, a není to poprvé, za léčbu kolene po úrazu. Po 15 dnech mohu chodit a začít pomalu zatěžovat, koleno bylo po celou dobu bez bolesti. Diagnóza- prasklý křížový vaz s postranní horní oblouk menisku menisku, Prosak s výpotkem 44x14x8 mm Po 14. dnech na kontrole lékař zkonstatoval, že nákez z magnet.rezonance neodpovídá tomu, v jaké “kondici” koleno je, že by nyní muselo být ještě bolestivé, oteklé a prosáklé…., že by se mohlo jednat i o starší úraz. Já však vím, že jsem žádný jiný úraz neměla..Paní Haničko ještě jednou moc, děkuj.

Bolesti pod kolenem

(Zdeňka , 18. 7. 2021 18:14)

Moc bych chtěla poděkovat paní Tremlové za obrovskou pomoc. Měla jsem problémy v místě pod kolenem, velmi mě bolela celá noha jen při malé procházce s pejskem. Každý doktor mi sděloval jinou diagnózu a já jsem již byla zoufalá a hlavně nedůvěřivá. Paní Tremlová mi velmi pomohla od bolestí a hlavně můžu normálně chodit i na delší výlety, což byl předtím velký problém. Moc děkuji

Srdce

(Jana, 15. 7. 2021 12:36)

Pani Hanička je úžasná bytost, ktera mi neskutečně pomáhá. Trable kolem srdce, ktere jamw spolu vyresily a vyšetření ukázalo zdravého člověka.

A dnes pomoc s energetickým upírem a přivtělenou duší, mě zachránila od neskutečných stavů.

Děkuji moc z celého srdce Haničko!


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »